Kochani, Lekarz weterynarii Kacper Stanicki

07 wrz Kochani, Lekarz weterynarii Kacper Stanicki

Miło mi poinformować, że do naszej załogi zwierzolubów z Centrum Zdrowia Zwierząt Warszawa Wesoła dołączył lekarz weterynarii Kacper Stanicki specjalizujący się w leczeniu zwierząt nieudomowionych, inaczej egzotycznych. Pan Doktor jest bardzo doświadczonym lekarzem z kilkunastoletnim stażem klinicznym.

Zaczynamy od najbliższego poniedziałku 6/09/2021r od godziny 10 do 20.

W miarę jak duże będzię zainteresowanie z Państwa strony konsultacjami Dr Kacpra Stanickiego wydłużymy o kolejne dni dyżury Pana Doktora. Poniżej kilka istotnych informacji zawodowych.

Przybywajcie, Dr Kacper czekana Was.

Pozdrawiam Lidia

Lekarz weterynarii Kacper Stanicki

Specjalista Chorób Zwierząt Nieudomowionych

   Ukończył  Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie w 2012roku, gdzie od początku skierował swoje pasję w stronę egzotyki. Jeszcze przed ukończeniem nauki został założycielem Fundacji Epicrates opiekującej się gadami oraz szeroko pojętą ochroną środowiska.

Opiekował się niezliczoną ilością zwierząt w pierwszym polskim Egzotarium.

Po rozpoczęciu pracy na stanowisku lekarza weterynarii rozszerzył swoje „lekarskie” pasje o małe ssaki, z którymi związany jest do dzisiaj.

Obok tytułu lekarskiego posiada również tytuł specjalisty chorób zwierząt nieudomowionych.

Od czasu ukończenia studiów wiedzę dopełniły liczne szkoły i kursy w Polsce i poza jej granicami.

W pracy klinicznej zajmuje się kompleksowym leczeniem zwierząt egzotycznych, chirurgią oraz stomatologią gryzoni, zajęczaków, gadów i płazów.

Aktualnym celem rozwoju jest szeroko pojęta rehabilitacja i fizjoterapia zwierząt nieudomowionych.

Jego pasją jest szkolenie przyszłych lekarzy weterynarii i specjalistów chorób zwierząt nieudomowionych. Chętnie dzieli się wiedzą poprzez liczne artykuły weterynaryjne oraz badania naukowe.

Prywatną pasją są również „egzotyki” 😊oraz film i literatura science fiction do której Doktor ma zamiłowanie od najmłodszych lat.

Na eventach, Doktora można spotkać wcielającego się w postać Dartha Vadera, czy też Kapitana Ameryka.

Pozdrawiam,

SebastianFacebook


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /wp-content/plugins/arscode-social-slider/fblb_slider.php on line 47